Kullamaa kogudus facebookis

Jumalateenistuste ülekanded internetis

E - KIRIK

KIRIKUTEATED:

Koguduse kantselei on avatud  kogudusemajas neljapäeviti kell 10 - 14 Talveperioodil toimuvad jumalateenistused kogudusemajas

Järgmine leeritund on 12. mail kl 09.30 kogudusemajas.

Leeriõnnistamine on 1. nelipühal, ehk 19. mail.

SÜNDMUSTE  KALENDER:

P, 5. mail kell 11:00 Ülestõusmisaja 6. pühapäev. Jumalateenistus armulauaga kirikus. Palvepühapäev. Rogate. Südame kõne Jumalaga. Teenib õp. Aarne Lätte. Organist Ivi Küla.

P, 12. mail  kell 11:00 Ülestõusmisaja 7. pühapäev. Jumalateenistus armulauaga kirikus. Exaudi. Püha vaimu ootus. Teenib õp. Aarne Lätte. Organist Ivi Küla.

P. 19. mail  kell 11:00 Nelipüha. Jumalateenistus armulauaga kirikus. Püha vaimu väljavalamine. Teenib õp. Aarne Lätte. Organist Ivi Küla.

P. 26. mail  kell 11:00 Kolmainupüha. Jumalateenistus armulauaga kirikus. Varjatud jumal. Teenib õp. Aarne Kätte. Organist Ivi Küla.

K. 29. mail kell 18:00 Kullamaa Püha Johannese kirikus professor Andres Uibo orelikontsert Rudolf Tobiase 151. sünniaastapäeva auks. Enne kontserti kirikuõpetaja sõnavõtt ja Tobiase mälestusküünla süütamine. Peale kontserti mälestushetk Tobiase kalmul ja seejärel Kullamaa Kultuurimajas Andres Uibo vestlusõhtu.

L. 01. juunil kell 14:00 annavad Kullamaa kirikus kontserdi Eesti Teaduste Akadeemia nais- ja meeskoor.

Kuu loosung

Kõike on mul luba teha, aga kõigest ei ole kasu; kõike on mul luba teha, aga miski ei tohi saada meelevalda minu üle. (1Kr 6,12)